Categorie: Junioren 2019/2020

19/20 oktober 2019: Westfalen Cup Dortmund: 9e plaats 82.30

10 november 2019: Diezer-Lahn-Pokal: 1e plaats 55.12 (FP)

30 november/1 december 2019: tweede selectiewedstrijd Eindhoven:



Categorie: Dames Advanced Novice A 2018/2019

6/7 oktober 2018: eerste selectiewedstrijd Alkmaar: 3e plaats nieuw pb 81,00

19/20 oktober 2018: Antwerp Diamond Trophy 2018: 3e plaats nieuw pb 81,65

17/18 november 2018: tweede selectiewedstrijd Utrecht: 2e plaats nieuw pb 82,46


1/2 december 2018: Tallinn Trophy te Tallinn: 3e plaats nieuw pb 91,96

19/20 januari 2019: derde selectiewedstrijd Leeuwarden: 3e plaats (86,27)

26 januari 2019: Stars On Ice Cup te Zoetermeer: 1e plaats (alleen lange kur, nieuw pb 58,83)

1/2 februari 2019: Ice Talent Trophy te Hasselt: 1e plaats

21/22 februari 2019: Challenge Cup / ONK te Den Haag: 3e plaats NK

8/9 maart 2019: Kempen Trophy te Turnhout: 2e plaats

6 april 2019: Gewestelijk Kampioenschap te Eindhoven: 1e plaats



Categorie: Dames Advanced Novice A 2017/2018 

30 september en 1 oktober 2017: eerste selectiewedstrijd Alkmaar: 6e plaats 

7 oktober 2017: Limant Cup Turnhout: 1e plaats

20/21 oktober 2017: Diamond Trophy in Wilrijk: 8e plaats

3/4 november 2017: tweede selectiewedstrijd Zoetermeer: 4e plaats nieuw pb 74,53

7 t/m 10 november 2017: ISU Leo Scheu Memorial in Graz: 12e plaats

20/21 januari 2018: laatste selectiewedstrijd Leeuwarden: 4e plaats

30/31 januari 2018: Mentor Cup Torun - Polen: 6e plaats

2/3 februari 2018: Ice Talent Trophy in Hasselt: 1e plaats 

22/23 februari 2018: Challenge Cup / ONK in Den Haag: 4e plaats ONK

9/10 maart 2018: Kempen Trophy in Turnhout: 10e plaats

6/7 april 2018: Skate Copenhagen - Denemarken: 2e plaats nieuw pb 77,24


 Categorie: Dames Basic Novice A 2016/2017

17 september 2016: tweede selectiewedstrijd Alkmaar: 1e plaats nieuw pb 38,08

25 september 2016: MIF test Platina Hoorn: geannuleerd wegens te weinig inschrijvingen

1 oktober 2016: Gewestelijk Kampioenschap Eindhoven: 2e plaats

9 oktober 2016: derde selectiewedstrijd Den Bosch: 3e plaats

27 t/m 30 oktober 2016: Golden Bear Zagreb/Croatia: 3e plaats

30 november 2016: NRW Trophy: 15e plaats


4 december 2016: 5e selectiewedstrijd Amsterdam: 1e plaats

15 januari 2017: 6e selectiewedstrijd Alkmaar: 2e plaats, nieuw pb 38,11

28 januari 2017: Kempen Trophy Turnhout: 1e plaats 

 

25 februari 2017: Challenge Cup/ONK-finale Den Haag: 9e plaats CC/7e plaats NK-finale

1 april 2017: Spring on Ice cup Hoorn: 1e plaats, nieuw pb 38,43

Categorie: Dames Basic Novice A 2015/2016

3 april 2016: Ann Beukers Trophy: 1e plaats

 

 

3 t/m 6 maart 2016: ONK Den Haag: 7e plaats nieuw pb 33,80.

14 februari 2016: Stars On Ice Zoetermeer: 2e plaats

23/24 januari 2016: Tweede selectiewedstrijd ONK Utrecht: 8e plaats

5 december 2015: City of Light Eindhoven: 4e plaats

14 november 2015: Eerste selectiewedstrijd ONK Utrecht: 6e plaats, nieuw pb 30,82, zilver test vrijrijden gehaald.

Eerste selectiewedstrijd ONK
Kur Roos van der Pas
14 november 2015 1e selectiewedstrijd ONK.m2ts (352.41MB)
Eerste selectiewedstrijd ONK
Kur Roos van der Pas
14 november 2015 1e selectiewedstrijd ONK.m2ts (352.41MB)

 

10 oktober 2015: Gewestelijk Kampioenschap Eindhoven: 4e plaats

4 oktober 2015: Interclub Simulatie Wedstrijd BKV: 8e plaats

19 september 2015: Interclub Simulatie Wedstrijd TKV: 6e plaats

13 september 2015: Interclub Simulatie Wedstrijd DDD: 2e plaats

 

Categorie: Dames Proms A 2014/2015 

29 maart 2015: Ann Beukers 's-Hertogenbosch: 4e plaats.

15 maart 2015: KNSB CUP A Finale Zoetermeer: Interzilver test vrijrijden gehaald + 1e plaats, BESTE PROMS A Rijder VAN NEDERLAND.

 

7 maart 2015: Duketown Fairytales Showwedstrijd 's-Hertogenbosch: solo 4e plaats,

duo met mijn zusje Floor 8e plaats.

 

 

31 januari 2015: Stars on Ice cup Zoetermeer/Internationale wedstrijd: 3e plaats

17 januari 2015: 2e KNSB Selectiewedstrijd Heerenveen: 1e plaats (foto's) 

 

6 december 2014: City of Light Trophy Eindhoven: 1e plaats (foto's)

 

2 november 2014: 1e KNSB Selectiewedstrijd Utrecht: 1e plaats (video + foto)


Categorie: Dames Mini's A 2013/2014

 

Ann Beukers Trophy 's-Hertogenbosch 23 maart 2014: 1e plaats (video + foto)

ExternalVideoWidget

 

Finale NK Showrijden Eindhoven: 3e plaats Solo I

KNSB-CUP Finale Groningen 2 maart 2014: 1e plaats BESTE MINI VAN NEDERLAND (foto's).

 

Willem II bokaal Tilburg: 1e plaats

Duketown Fairytales Selectiewedstrijd Showrijden 1 februari 2014 's-Hertogenbosch: 2e plaats (foto)

Willem II bokaal Tilburg: 1e plaats

Gewestelijk Kampioenschap Tilburg: 1e plaats GEWESTELIJK KAMPIOEN (foto)

2e KNSB Selectiewedstrijd Geleen 5 januari 2014: 1e plaats

City of Light Trophy 7 december 2013: 1e plaats

1e KNSB Selectiewedstrijd Dordrecht: 2e plaats

Magic Skate Breda: 1e plaats


 

 


 

Roos On Ice

Een Pasje met een Passie ........